49554

Dombrovskim pasniedz Triju Zvaigžņu ordeni
19.11.2014Valsts prezidents Andris Bērziņš 18.novembrī svinīgajā ceremonijā pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni ekspremjeram Valdim Dombrovskim.

 

Bērziņš klātesošos sveica Latvijas 96.dzimšanas dienā, uzsverot - pilna zāle ar cilvēkiem, kuriem piešķirti valsts augstākie apbalvojumi apliecina, ka mums ir ļoti daudz stipru cilvēku. Prezidents arī piebilda, ka ejam ar lieliem soļiem uz priekšu Eiropā un esam sasnieguši to, lai nebūtu vairs tikai sekotāji un padomdevēji, bet lēmēji. Prezidents novēlēja, lai, balsoties uz sasniegto, mēs visi kopumā ietu uz priekš daudz straujāk. Viņš arī pieminēja daudzus cilvēkus, kuri bija ieradušies šodien krastmalā, lai vērotu militāro spēku parādi. Satiktie daudzie simti jaunu cilvēku ir skaidrs apliecinājums, ka mums ir nākotne, piebilda prezidents.

 

Viņš pasniedza otrās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni bijušajam Latvijas Ministru prezidentam, Eiropas Komisijas viceprezidentam eiro un sociālā dialoga jautājumos Dombrovskim par nopelniem valsts darbā, nozīmīgo personīgo ieguldījumu, nodrošinot Latvijai lielāku ģeopolitisko, ekonomisko un monetāro drošību un palielinot politisko ietekmi Eiropas Savienībā. Dombrovskis pateicās par augsto apbalvojumu, uzsverot, ka tas nav tikai viņa darba novērtējums, bet visu viņa trīs vadīto valdību darba novērtējums, panākot, ka Latvija no "rūpju bērna" kļuvusi par straujāk augošo ekonomiku Eiropas Savienībā. Ekspremjers akcentēja, ka tas viss nebūtu iespējams bez Latvijas sabiedrības apņēmības, pārvarot krīzi.

Avots: LETA
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis