72268

Noskaidroti turnīra "Krastu mačs" rezultatīvākie spēlētāji
18.08.2016


Politiķu komandā vislabāk veicies Jurim Viļumam (LRA), kurš pretinieku grozā iemetis deviņus punktus. Astoņi punkti Vilnim Ķisim (V), bet seši bijušajam ASK kapteinim Kārlim Strēlim (GKR), Pa četriem punktiem guvuši Andris Ameriks (GKR), Valdis Dombrovskis (V) un Ģirts Valdis Kristovskis (V), bet rezultatīvāko spēlētāju TOP5 ar trīs gūtajiem punktiem noslēdz Jānis Dombrava (NA). Valdis Dombrovskis jau tradicionāli katru gadu piedalās turnīrā "Krastu mačs" politiķu komandā. 


Plašāka informācija par spēļu statistiku pieejama mājas lapā www.krastspretkrastu.lv. Diennakts baskebtola turnīrs "Krastu mačs" Rīgas svētku ietvaros šogad notika jau septīto reizi. Pēc Daugavas kreisā krasta komandas izcīnītās uzvaras rezultāts kopvērtējumā nu ir 4:3 par labu Pārdaugavai.


"Krastu mačs" 2016 notika sadarbībā ar Rīgas brīvotas pārvaldi, Rīgas domi, AAS BALTA, SIA "Latvijas Energoceltnieks", SIA "Vitol", A/S "Latvijas Kuģniecība", "SIA "PATA Kokmateriāli" un basketbola klubu "VEF Rīga".

 

Foto: Renārs Koris
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis