Notiek pēdējā V.Dombrovska trešās valdības sēde
21.01.2014


valdiba

Foto: Valsts kanceleja

21. janvārī notika pēdējā Ministru prezidenta Valda Dombrovska vadītās valdības sēde, kurā tika pieņemti vairāki svarīgi lēmumi - apstiprināta Latvijas kiberdrošības stratēģija, atbalstīta ierobežojumu noteikšana darījumiem ar lauksaimniecībā izmantojamo zemi, lai nodrošinātu tās pieejamību zemniekiem, kas vēlas paplašināt ražošanu un apstrādāt papildus platības, kā arī piešķirti papildus 10 miljoni eiro lauksaimniecības zemes kreditēšanas programmai.

Šī bija V.Dombrovska trešās valdības 157. sēde kopš valdības apstiprināšanas 2011. gada 24. oktobrī. Valdis Dombrovskis Ministru prezidenta amatā stājās 2009. gada 12. martā. Otrā V.Dombrovska valdība tika apstiprināta pēc 10. Saeimas vēlēšanām 2010. gada 3. novembrī. V.Dombrovskis vadījis Latvijas valdību gandrīz piecus gadus - no 2009. gada 12. marta līdz 2014. gada 22. janvārim. 2013. gada 27. novembrī V.Dombrovskis paziņoja par atkāpšanos no valdības vadītāja amata, uzņemoties politisko atbildību par Zolitūdē notikušo traģēdiju, kur, iegrūstot lielveikala Maxima jumtam dzīvību zaudēja 54 cilvēki.
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis