45412

Paldies visiem vēlētājiem!
26.05.2014


„Paldies par atbalstu Eiropas parlamenta vēlēšanās – esmu pateicīgs par katru balsi, kas nodota par Vienotību un mani personīgi! Ar lielu atbildību uzņemos jaunos pienākumus, lai pildītu solījumus un palielinātu Latvijas ietekmi Eiropā!” pauž V.Dombrovskis.


EP vēlēšanās pārliecinoši uzvarējusi "Vienotība", liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Par "Vienotību" nobalsojuši 46,19% vēlētāju, VL-TB/LNNK - 14,25%, par "Saskaņu" - 13,04%, par ZZS - 8,26%, par LKS - 6,38%. Līdz ar to „Vienotību" nākamajā EP sasaukumā pārstāvēs četri deputāti. - Saeimas deputāti Valdis Dombrovskis un Artis Pabriks, kā arī pašreizējie EP deputāti Sandra Kalniete un Krišjānis Kariņš.


Ekspremjers Valdis Dombrovskis šajās EP vēlēšanās ieguvis lielāko plusu skaitu starp visiem deputātu kandidātiem - 148 056, liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti.


EP vēlēšanām Latvijā bija reģistrēti 14 partiju un partiju apvienību deputātu kandidātu saraksti, kuros kopā iekļauti 170 deputātu kandidāti. Tādējādi uz vienu no astoņām Latvijas EP deputātu vietām pretendēja vidēji 21 deputātu kandidāts. Visās ES dalībvalstīs kopā EP jāievēl 751 deputāts.

 

Attēls no: http://ritvars.wordpress.com/
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis