63112

Dombrovskis 2015.gadā bijis starp biežāk medijos citētajiem no EK
02.01.2016


EK viceprezidents šogad sniedzis 290 intervijas, kā arī brīfingus un ticies ar aptuveni 165 medijiem, visbiežāk no Vācijas, Francijas, Itālijas, Grieķijas, Spānijas, kā arī Latvijas.

Populārākā tēma medijos, par kuru Dombrovskis izteicies, bija Grieķijas sarunu gaita ar EK, Grieķijai nepieciešamās reformas un finanšu palīdzība. Grieķijas situācijai un Dombrovska analīzei arī Latvijas medijos pievērsta pietiekami liela uzmanība.Aktīvākie mēneši komunikācijā medijos par Grieķiju bijuši maijs, jūnijs, jūlijs un augusts, un lielākā uzmanība pievērsta Dombrovska "Twitter" konta ierakstam par Saprašanās memoranda par palīdzības programmu Grieķijai parakstīšanu, kas ar visu eirozonas dalībvalstu atbalstu noteica 86 miljardu eiro atbalsta programmu Grieķijai. Šis bijis ne vien populārs Dombrovska "Twitter" konta ieraksts, bet arī viens no populārākajiem starp EK kolēģijas locekļu ierakstiem augustā.Tāpat liela mediju uzmanība bijusi Ukrainai un Dombrovska izteikumiem par finanšu atbalstu Ukrainai, tostarp Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) laikā Rīgā organizētā Austrumu partnerības samita laikā parakstītajiem aizdevuma līgumiem ar finanšu atbalstu Ukrainai.Februārī un martā mediju uzmanība bija pievērsta Dombrovska viedoklim par Francijas un Itālijas budžetiem un fiskālo disciplīnu, savukārt maijā - EK valstu specifiskām rekomendācijām.

Foto: BBC 
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis