45957

Dombrovskis izmēģina „AirDog”
16.06.2014


V.Dombrovskis izmēģinājis pasaulē pirmo auto-follow bizpilota lidaparātu: http://vimeo.com/98016298. „Vēlu veiksmi „AirDog” palaišanā ASV un panākumus Latvijā radītajām inovācijām pasaulē!”

 

Latvijas uzņēmums SIA "Helico Aerospace Industries", kas nodarbojas ar bezpilota lidaparātu tehnoloģiju attīstīšanu, nācis klajā ar savu pirmo produktu - bezpilota lidaparātu "AirDog", kas autonomi seko sportistam un filmē to ar "GoPro" sporta kameru. Šis ir pirmais šāda veida produkts pasaulē, kas nodrošina pilnvērtīgu bezpilota sekošanas un filmēšanas funkciju vienlaicīgi. Lai ar "AirDog" iepazīstinātu pasauli, šodien uzņēmums ir uzsācis pārdošanas kampaņu kolektīvā finansējuma interneta vietnē "Kickstarter". Projektam paredzēts 40 dienu laikā savākt 200 000 dolāru (147 780 eiro).

 

"Šis ir revolucionārs produkts, kas pilnībā mainīs to, kā tiek filmēts "action" sports - snovbords, veikbords, skeitbords, BMX, motokross un dažādu sporta veidu "freestyle" disciplīnas, kuras ir skatāmas un efektīgi parādāmas tieši no gaisa. Līdz šim vienīgais risinājums bija noīrēt helikopteru," stāsta "AirDog" idejas autors Edgars Rozentāls.

 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis