44611

Dombrovskis Rīgā diskutē ar Junkeru
17.04.2014


Ceturtdien, 16.aprīlī, Rīgā notika publiska Eiropas Savienības attīstības scenārijiem veltīta diskusija, kurā piedalījās Eiropas Tautas partijas Eiropas Komisijas (EK) prezidenta amata kandidāts Žans Klods Junkers un partijas "Vienotība" Eiropas Parlamenta (EP) deputāta kandidāts ekspremjers Valdis Dombrovskis.

Diskusija notika Junkera vizītes ietvaros Latvijā, kur viņš uzturējās divas dienas un tikās arī ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu. Tikšanās laikā ar Ministru prezidenti pārrunāts iespējamais amatu sadalījums, ja Junkers tiks apstiprināts par EK prezidentu. "Mūsu interese ir, lai Dombrobvskis kā Latvijas kandidāts ieņemtu nopietnu finanšu vai ekonomiskā bloka amatu," pēc tikšanās ar Junkeru sacīja Straujuma. Savukārt Junkers uzteica Dombrovska paveikto, atjaunojot Latvijā ekonomisko stabilitāti un, atbildot uz jautājumu par iespējamo Dombrovska pozīju, ja Junkers kļūs par EK prezidentu, atbildēja: „Blakus man”. Par galveno kandidātu EK prezidenta vēlēšanās tiek uzskatīts Junkers, kuru par savu pretendentu partijas kongresā Dublinā izraudzījusies ETP.
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis