Dombrovskis: Vēlēšanu rezultāti ļaus pašreizējai valdošajai koalīcijai turpināt līdzšinējo valsts virzību
05.10.2014


12.Saeimas vēlēšanu rezultāti ļaus pašreizējai valdošajai koalīcijai turpināt līdzšinējo valsts virzību uz ciešāku sadarbību ar Eiropas Savienību (ES) un nekādu ģeopolitisko pagriezienu nebūs, un tas liecina, ka arī vēlētāji nevēlas eksperimentēt ar valsti, sarunā ar Latvijas Televīziju pauda bijušais Latvijas Ministru prezidents un tagadējais Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis (V).

 

Dombrovskis norādīja, ka vēlētāji ar savu izvēli norādījuši, ka ļauj turpināt pašreizējai koalīcijai sākto darbu, un nākamnedēļ notiks koalīcijas partneru tikšanās, kurā tiks pārrunāti arī iespējamie koalīcijas paplašināšanās modeļi. Viņš sacīja, ka ministru maiņa ir neizbēgama, taču amatu sadale vēl nav pārrunāta.

 

Kā vienu no galvenajiem uzdevumiem Dombrovskis norādīja, ka no "Vienotības" puses nepieciešama saprotama un atklāta komunikācija ar sabiedrību, lai izskaidrotu sarežģītu un nepopulāru lēmumu pieņemšanas nepieciešamību. Savukārt kā izaicinājumus nākotnē bijušais Ministru prezidents minēja valsts ekonomiskās izaugsmes nodrošināšanu, valsts drošības nodrošināšanu, kā arī Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē nākamā gada pirmajā pusē.


Avots:LETA
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis