74010

Eiropas lietu komisija pēc Eiropas Komisijas mudinājuma pievērsīsies Latvijas tautsaimniecību bremzējošajām jomām
28.10.2016Eiropas lietu komisija pēc sarunas un EK viceprezidenta mudinājuma jau tuvākajā laikā pievērsīsies jomām, kurās Latvijai līdz šim nav veicies ar strukturālo reformu īstenošanu. Viena no tām ir maksātnespējas joma, pēc sarunas informē Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne.

Maksātnespējas jomā Eiropas Savienības Padome 2016. un 2017.gadā Latvijai rekomendējusi panākt, lai maksātnespējas administratori uzņemas lielāku atbildību, kā arī pastiprināt to publisko uzraudzību.

Tikšanās laikā pārrunāta arī Banku savienības izveides pabeigšana, tā dēvētā Junkera investīciju plāna ietekme un krīzes perioda pārvarēšanas stratēģija Latvijā. Šajā kontekstā komisijas deputāti iztaujāja V.Dombrovski par laiku, kad viņš ieņēma Latvijas Ministru prezidenta amatu un mūsu valsts gāja finanšu un ekonomiskās krīzes pārvarēšanas ceļu. Deputāti pauda gandarījumu, ka, pateicoties izšķirošām reformām, Latvija šobrīd ir uz stabila izaugsmes ceļa.
 
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis