45323

Valdis Dombrovskis apspriež Latvijas un Francijas ekonomisko sadarbību
22.05.2014


22.maijā Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis ticies ar Francijas Nacionālās Asamblejas Ekonomikas lietu komisijas priekšsēdētāju Fransuā Brotu, tikšanās laikā apspriesta Latvijas un Francijas ekonomiskā sadarbība, enerģētikas jautājumi, kā arī situācija Ukrainā.

 

Fransuā Brots Rīgā viesojas Latvijas-Francijas ekonomikas foruma ietvaros, kas notiks šodien, 22.maijā. Par šāda foruma organizēšanu V.Dombrovskis ar toreizējo Francijas premjeru Žanu Marku Ero vienojies pagājušā gada aprīlī vīzītē Francijā. „Esmu gandarīts, ka šī ideja ir īstenojusies un šodien Latvijā ir ievērojama Francijas uzņēmēju delegācija, kas pārstāv 115 uzņēmumus,” norāda V.Dombrovskis.

 

Forumā piedalīsies vairāk nekā 70 uzņēmumi no Francijas un Latvijas. Forumu atklās ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP) un Francijas Nacionālās asamblejas ekonomisko lietu komisijas priekšsēdētājs Fransuā Brots. Ar prezentāciju par Latvijas tirgu un tā iespējām uzstāsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols. Savukārt Francijas Valsts kases ģenerāldirektorāta vadītājs Žans Marks Fenē stāstīs par biznesa iespējām Francijā.

 

Tāpat forumā uzstāsies "Axon Cable", "Eco House International", "Schneider Electric", "Belot Malan&Associes" un citu uzņēmumu pārstāvji. Forums notiks no plkst.9.30 līdz 12 viesnīcā "Radisson Blu Daugava".
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis