Valdis Dombrovskis piedalīsies diskusijā par Latvijas uzņēmēju pieredzi Eiropas Savienības Vienotajā tirgū
28.04.2014


28.aprīlī Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis piedalīsies Latvijas Darba devēju konfederācijas organizētā apaļā galda diskusijā „Latvija Eiropas Savienības Vienotajā tirgū – 10. Kāda ir Latvijas uzņēmēju iegūtā pieredze un prasmes”, kas organizēta, atzīmējot Latvijas dalības ES desmito gadadienu.

 

Pievienošanās ES Latvijas uzņēmējiem devusi iespēju izmantot ES Vienotā tirgus sniegtās priekšrocības – iespēju brīvi pārvietoties, brīvi piedāvāt preces un pakalpojumus, slēgt darījumus, investēt un piesaistīt investorus, rēķinoties ar to, ka valstu robežām un citiem šķēršļiem, kas pastāvēja pirms 2004.gada, nav jākavē uzņēmēju sadarbība un uzņēmējdarbība ES dalībvalstu starpā.

 

V.Dombrovskis diskusijā stāstīs par to, kā veicināt Latvijas konkurētspēju ES, kā arī debatēs par ES vienotā tirgus iespējām un to, cik sekmīgi Latvija tās šajos desmit gados ir izmantojusi.

 

Diskusijā piedalīsies arī pārstāvji no Latvijas vadošajiem eksporta uzņēmumiem, Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras.

 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis