45233

Valdis Dombrovskis piedalīsies LTV priekšvēlēšanu debatēs – „Izvēlies nākotni! Astoņi krēsli”
20.05.2014


23.maijā, pēdējā priekšvēlēšanu dienā, Saeimas deputāts un Eiropas Parlamenta deputāta kandidāts Valdis Dombrovskis piedalīsies LTV rīkotajās Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debatēs „Izvēlies nākotni! Astoņi krēsli”. 23.maija debatēs piedalīsies 8 sarakstu līderi, kuri skaidros, kā viņi Eiroparlamentā cīnīsies par Latvijas labklājību un spēcīgāku Eiropu. Diskusijas vadīs LTV Ziņu dienesta žurnālisti Inga Spriņģe un Jānis Geste. Sarakstu Nr.11 – VIENOTĪBU – pārstāvēs saraksta līderis V.Dombrovskis.

 

V.Dombrovskis debatēs uzsvērs, ka kopā ar VIENOTĪBU pārstāvēs Latvijas intereses, nostiprinot Latvijas ietekmi Eiropā un pasaulē, kā arī stingri iestāsies par lauksaimniecības tiešmaksājumu tālāku izlīdzināšanu starp ES dalībvalstīm, kā arī par pienācīgu ES budžeta daļu ES fondiem nākamajā daudzgadu budžetā.

 

Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā notiks 24.maijā. Kopumā Eiropas Parlamenta vēlēšanas norisināsies 28 Eiropas Savienības dalībvalstīs laikā no 22. līdz 25.maijam.

 

Debatēm būs iespējams sekot līdzi kanālā LTV1 23.maijā plkst.21:15, kā arī šeit - http://www.ltv.lv/lv/tieshraide/izvelies-nakotni-astonji-kresli.-eiropas-parlament/live.399/.
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis