47025

Valdis Dombrovskis uzrunās Studentu līderu forumu
29.07.2014


Ceturtdien, 31.jūlijā, Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis piedalīsies Latvijas Studentu apvienības rīkotajā Studentu līderu forumā. Studentu apvienība Dombrovski kā lektoru aicinājusi, jo studentu vidū Dombrovska paveiktais Latvijas tautsaimniecības attīstībai tiek augstu vērtēts, kā arī topošajiem līderiem būs interesanti uzzināt personīgo pieredzi no visilgāk valdības vadītāja amatu ieņemošā līdera.

 

Dombrovskis foruma ietvaros 31.jūlijā plkst.20:30 ar lekciju „Līdera dzīves ceļš” uzstāsies Zaķumuižas pamatskolā. Lekcijā Dombrovskis stāstīs par pievēršanos politikai un dalīsies savā pieredzē ar topošajiem līderiem, stāstot par uzdrīkstēšanos kļūt par premjeru valstī tik sarežģītā brīdī – 2009.gadā finanšu krīzes smagākajā posmā – kā arī par paveikto premjera amatā līdz pat 2014.gadam, nodrošinot gan krīzes pārvarēšanu Latvijā, gan pievienošanos eirozonai.

 

Studentu līderu forums ir projekts augstskolu studējošo pašpārvalžu aktīvākajiem biedriem ar mērķi ir stiprināt studentu kustību, slīpēt dalībnieku personības un risināt augstākās izglītības politikas problēmas. Forumu ik gadu rīko Latvijas Studentu apvienība, šogad tas norisināsies no 31.jūlija līdz 3.augustam, kopā pulcējot 50 dalībnieku – dažādu nozaru līderus, organizācijas vecbiedrus un valdes locekļus.

 

Sīkāka informācija par forumu un paredzēto programmu pieejama foruma mājaslapā: http://www.lsa.lv/lideruforums/.
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis