45079

Valdis Dombrovskis uzstāsies Eiropas Biznesa samitā
14.05.2014


15.maijā Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis uzstāsies Eiropas Biznesa samitā, kas notiks Briselē. Samits notiek jau divpadsmito reizi, un šī gada tēmu loks skars digitālo ekonomiku, industriālo politiku, ES enerģētikas stratēģiju un inovācijas.

 

V.Dombrovskis samitā būs Eiropas Tautas partijas grupas pārstāvis un vienīgais dalībnieks no Latvijas, tajā piedalīsies arī Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barozu, ES reģionālās politikas komisārs Johanness Hāns, Eiropas Tautas partijas grupas viceprezidents un ES iekšējā tirgus un pakalpojumu komisārs Mišels Barnjē, kā arī virkne vadošo Eiropas uzņēmumu pārstāvju.

 

V.Dombrovskis kā spīkers piedalīsies samita noslēguma sesijā „Redzējums nākamajiem pieciem gadiem”. Šajā sadāļa V.Dombrovskis kā Eiropas Tautas partijas pārstāvis kopā ar Hanu Svobodu, Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupas prezidentu, un Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupas pārstāvi Filipu De Bakeru diskutēs par Eiropas attīstības virzieniem nākamajā EP sasaukumā.

 

Sīkāka informācija par samitu atrodama tam veltītajā mājas lapā - http://www.ebsummit.eu/, kur arī pieejama aktuālākā informācija par pasākuma norisi un dalībniekiem.
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis