Valdis Dombrovskis uzstāsies starptautiskā konferencē Budapeštā
05.05.2014


6.-7.maijā Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis piedalīsies konferencē „Pārejas perspektīvā: gadsimta ceturksni pēc pārejas no komunisma”, kas veltīta postkomunistisko pārmaiņu izvērtēšanai un notiks Budapeštā, Ungārijā. Konferenci organizē Starptautiskās ekonomikas Petersona institūts (ASV) un Centrāleiropas universitātes Publiskās politikas skola. Iesaistot valstu līderus un politikas veidotājus, kas piedalījušies reformu īstenošanā, konferences mērķis ir sniegt atskatu uz to, kā īsti notika postkomunisma pārejas Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs un bijušajā Padomju Savienībā, lai uzlabotu sabiedrības izpratni un informētu tos, kas citur pasaulē vēl tikai gatavojas demokrātiskām pārmaiņām.

 

V.Dombrovskis uzstāsies ar runu par Latvijas veiktajām reformām, atjaunojot finansiālo stabilitāti un ekonomikas izaugsmi, kā arī sniegs atskatu uz Latvijas 10 gadiem Eiropas Savienībā. V.Dombrovskis samitā būs vienīgais Latvijas pārstāvis, tajā piedalīsies arī bijušais Čehijas prezidents Vaclavs Klauss, bijušais Krievijas vicepremjers Anatolijs Čubaiss, bijušais Polijas finanšu ministrs un Polijas nacionālās bankas prezidents Lešeks Balcerovičs, kā arī virkne citu postkomunisma reformu līderu un pasaulē atzītu ekspertu.
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis