Valdis Dombrovskis vadīs Eiropas Tautas partijas Latvijas delegāciju
30.05.2014


Nākamajā Eiropas Parlamenta (EP) sasaukumā Eiropas Tautas partijas (ETP) Latvijas delegācijas vadību uzņemsies Valdis Dombrovskis.


„Tas ir liels gods un atbildība būt nacionālās delegācijas vadītājam. Kā delegācijas vadītājam mans uzdevums, cita starpā, būs sekot līdzi tam, lai Latvijas delegācija strādā vienoti, tādējādi nodrošinot vislabāko Latvijas interešu pārstāvību EP,” norāda V. Dombrovskis. Delegācijas vadītāja pienākumos tāpat ietilpst piedalīšanās prezidija un delegāciju vadītāju sanāksmēs.


Galvenie delegācijas uzdevumi būs pārstāvēt Latvijas intereses, nostiprinot Latvijas ietekmi Eiropā un pasaulē, kā arī stingri iestāties par lauksaimniecības tiešmaksājumu tālāku izlīdzināšanu starp ES dalībvalstīm, kā arī par pienācīgu ES budžeta daļu ES fondiem nākamajā daudzgadu budžetā, īpaši attiecībā uz Latvijas un Baltijas energoizolācijas mazināšanu.


Kopumā Latvijas delegāciju nākamajā EP sasaukumā ETP pārstāvēs četri deputāti. - Saeimas deputāti Valdis Dombrovskis un Artis Pabriks, kā arī pašreizējie EP deputāti Sandra Kalniete un Krišjānis Kariņš.


ETP grupa ir lielākā un ietekmīgākās centriski-labējā politiskās grupa EP, jaunajā sasaukumā tajā darbosies 213 deputātu.
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis