44981

Valdis Dombrovskis viesosies Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā
12.05.2014


Trešdien, 14.maijā, Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis piedalīsies akcijā „Atpakaļ uz skolu” un viesosies pie Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas 10.klašu skolēniem. Akcijas "Atpakaļ uz skolu" laikā ES institūciju darbinieki, valsts amatpersonas, nevalstiskajā sektorā strādājošie un citi Eiropas Savienības (ES) jautājumu eksperti tradicionāli dodas uz skolām, lai ar jauniešiem dalītos savās zināšanās un darba pieredzē par ES. Akcijas mērķis ir tuvināt ES institūcijas jauniešiem un sniegt skolēniem unikālu iespēju pārrunāt ES jautājumus ar cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādām ES politikas jomām.

 

Valdis Dombrovskis akcijā piedalās jau otro gadu, Šī gada vizīte veltīta Latvijas 10 gadiem ES – ar skolēniem tiks apspriestas pārmaiņas un ieguvumi, ko dalība ES nesusi Latvijai, kā arī gaidāmās Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā. Tikšanās ar skolēniem notiks trešdien, 14.maijā, pulksten 15:15 Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā.

 

Latvijā akciju „Atpakaļ uz skolu” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Eiropas Parlamenta Informācijas biroju. Sadarbību starp ES lietu ekspertiem un Latvijas izglītības iestādēm koordinē jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”. Plašāka informācija par akciju: http://klubsmaja.lv/index.php/atpakal-uz-skolu-2014
 
      Atpakaļ


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis