2014. Oktobris

“Nodokļus nevienādos vismaz piecus gadus”. "Latvijas Avīzes" intervija ar Valdi Dombrovski
31.10.2014

Pirmdien darbu sāks Žana Kloda Junkera vadītā Eiropas Komisija, kurā eiro un sociālā dialoga jautājumi ir uzticēti vienam no septiņiem viceprezidentiem – Valdim Dombrovskim. Viņu izvaicāja žurnālisti 
Ivars Bušmanis un Māra Libeka.

Lasīt vairāk ...


Valdim Dombrovskim piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis
30.10.2014

Ordeņu kapituls nolēmis par nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa 2.šķiru bijušajam Latvijas Ministru prezidentam, nākamajam Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentam eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdim Dombrovskim (Vienotība), liecina oficiālais paziņojums "Latvijas Vēstnesī".

Lasīt vairāk ...


Eiropas Parlaments apstiprina jauno Eiropas Komisiju
22.10.2014

Trešdien, 22. oktobrī Eiropas Parlaments plenārsēdē Strasbūrā nobalsoja par Eiropas Komisiju, apstiprinot jaunās Eiropas Komisijas sastāvu prezidenta Žana Kloda Junkera (Jean-Claude Juncker) vadībā.Valdis Dombrovskis ieņems Eiropas Komisijas Viceprezidenta amatu un būs atbildīgs par eiro un sociālā dialoga jautājumiem.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis Bratislavas Ekonomikas forumā: "Nepieciešams sniegt atbalstu austrumu kaimiņvalstīm ekonomiskās vides sakārtošanā"
17.10.2014

Šajā nedēļas nogalē notiekošā Bratislavā Ekonomikas ideju foruma mērķis ir rast ilgtspējīgus un inovatīvus risinājumus, kuri palīdzētu atgriezt Eiropas Savienības un tās partnervalstu ekonomiku uz iekļaujošas un noturīgas izaugsmes ceļa. Īpaša uzmanība tiek pievērsta strukturālo reformu nepieciešamībai, sociālā taisnīguma jautājumiem un gudro investīciju piesaistei. Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis, kurš ir nominēts Eiropas Komisijas viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos, forumā piedalīsies panelī par ES Austrumu valstu ekonomisko sadarbību.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: eiro Lietuvā būs papildu signāls ekonomiskajai stabilitātei reģionā kopumā
17.10.2014

Eiro ieviešana Lietuvā no nākamā gada 1.janvāra būs papildu signāls ekonomiskajai stabilitātei Baltijas reģionā kopumā, īpaši ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" sacīja Eiropas Komisijas viceprezidenta eiro un sociālā dialoga jautājumos amatam virzītais ekspremjers Valdis Dombrovskis ("Vienotība").

Lasīt vairāk ...


V. Dombrovska diskusija ar interešu grupām "Eirozonas tīņa gadi. Kāda būs eirozonas pilngadība?"
09.10.2014

Piektdien, 10. Oktobrī, plkst. 14.00 Eiropas Parlamenta (EP) Informācijas birojs Latvijā rīko Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amata kandidāta, patlaban EP deputāta Valda Dombrovska diskusiju ar ieinteresēto pušu pārstāvjiem jeb "informatīvu ceļamaizi" viņa jaunajam amatam EK.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis Briselē piedalās augsta līmeņa diskusijā par ES konkurētspēju
09.10.2014

Šodien Briselē notiekošajā augsta līmeņa diskusijā "State of Europe" par ekonomisko, politisko un sociālo situāciju Eiropā tradicionāli tiek iezīmētas galvenās prioritātes un problēmas, kuras nāksies risināt tuvākajos 5 gados, atbildot uz straujas globalizācijas izaicinājumiem un atgriežot Eiropas ekonomiku uz ilgtspējīgas izaugsmes ceļa.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis saņem atzinības rakstu par dzimumu vienlīdzības veicināšanu
08.10.2014

7.oktobrī Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis saņēma atzinības rakstu no Eiropas sieviešu lobija par savu ieguldījumu dzimumu līdztiesības veicināšanā.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Eiropa nevar atļauties zaudēt veselu paaudzi
06.10.2014

Eiropa nevar atļauties zaudēt veselu paaudzi, tā savā uzrunā Eiropas Parlamentā (EP) pirms trīs stundu ilgas uzklausīšanas Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos norādīja pašreizējais EP deputāts Valdis Dombrovskis (V/ETP).

Lasīt vairāk ...


Notiks Dombrovska uzklausīšana EP
06.10.2014

Šodien plkst.15.30 pēc Latvijas laika notiks pašreizējā Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Valda Dombrovska (V/ETP) uzklausīšana Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Vēlēšanu rezultāti ļaus pašreizējai valdošajai koalīcijai turpināt līdzšinējo valsts virzību
05.10.2014

12.Saeimas vēlēšanu rezultāti ļaus pašreizējai valdošajai koalīcijai turpināt līdzšinējo valsts virzību uz ciešāku sadarbību ar Eiropas Savienību (ES) un nekādu ģeopolitisko pagriezienu nebūs, un tas liecina, ka arī vēlētāji nevēlas eksperimentēt ar valsti, sarunā ar Latvijas Televīziju pauda bijušais Latvijas Ministru prezidents un tagadējais Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amata kandidāts Valdis Dombrovskis (V).

Lasīt vairāk ...

Pēc datuma
2024 (5)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (1)   
 -- Februāris (2)   
2020 (1)   
 -- Marts (1)   
2019 (15)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Maijs (2)   
 -- Februāris (5)   
 -- Janvāris (1)   
2018 (13)   
 -- Novembris (1)   
 -- Septembris (1)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (2)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Marts (4)   
 -- Februāris (1)   
2017 (17)   
 -- Decembris (3)   
 -- Novembris (1)   
 -- Augusts (1)   
 -- Maijs (3)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (4)   
 -- Janvāris (3)   
2016 (34)   
 -- Decembris (2)   
 -- Novembris (4)   
 -- Oktobris (8)   
 -- Septembris (4)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (3)   
 -- Jūnijs (3)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (2)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (2)   
2015 (22)   
 -- Decembris (5)   
 -- Novembris (2)   
 -- Oktobris (1)   
 -- Septembris (2)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (2)   
 -- Janvāris (1)   
2014 (57)   
 -- Novembris (3)   
 -- Oktobris (11)   
 -- Septembris (6)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (7)   
 -- Jūnijs (6)   
 -- Maijs (9)   
 -- Aprīlis (4)   
 -- Marts (1)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (6)   


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis