2015

<--  1 2 ...  --> 

Novēlu klusus un sirsnīgus svētkus visiem Latvijā!
22.12.2015

Ziemassvētkos visbiežāk apņemamies mainīt pasauli, lai tā kļūtu labāka. Taču pasaules pārveidošana izdodas tikai tad, ja uz labo pusi esam gatavi mainīties arī paši.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Bāzes procentu likmes paaugstināšana ir nākamais solis makroekonomiskās stimulēšanas pārtraukšanas virzienā
17.12.2015

Federālo rezervju sistēmas (FRS) trešdien paziņotais par bāzes procentu likmes paaugstināšanu par ceturtdaļprocentpunktu ir nākamais solis makroekonomiskās stimulēšanas pārtraukšanas virzienā, aģentūrai LETA norādīja Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Cilvēks, kas glāba eiro. Valdis Dombrovskis
17.12.2015

Eiropas Komisijas viceprezidents palīdzējis izglābt Grieķiju no finanšu krīzes - žurnāls "IR", Ieva Alberte. Foto: Valdis Dombrovskis savā darba kabinetā Briselē. Foto — Etjēns Ansote, Eiropas Komisija

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: "Vienotībai" jāpārvar iekšējās grūtības un jānāk klajā ar skaidriem veicamajiem uzdevumiem
05.12.2015

Svarīgi, lai "Vienotība" pārvarētu iekšējās grūtības un nāktu klājā ar skaidriem veicamajiem uzdevumiem, uzskata bijušais premjers, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis. Viņš šodien "Vienotības" kongresā uzsvēra, ka partija ir vienīgais skaidri proeiropeiskais politiskais spēks Latvijā, kas spējis uzņemties atbildību arī par nepopulāriem lēmumiem. Izšķirīgos brīžos "Vienotība" spējusi mobilizēties un konsekventi īstenot savus principus politikā, uzskata politiķis.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis iekļauts izdevuma "Politico" veidotajā Eiropas politikas pārveidotāju sarakstā
02.12.2015

Latvijas ekspremjers Valdis Dombrovskis iekļauts izdevuma "Politico" veidotajā Eiropas politikas pārveidotāju sarakstā, informē ziņu aģentūra "LETA".

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis: Ekonomika un drošības jautājumi kļūst arvien saistītāki
09.11.2015

Ekonomika un starptautiskās drošības jautājumi kļūst arvien saistītāki, gadskārtējā Rīgas konferencē pauda Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Valdis Dombrovskis, informē ziņu aģentūra LETA.

Lasīt vairāk ...


Valdis Dombrovskis: nav indikāciju, ka Eirozonā gaidāma jauna ekonomiskā krīze
03.11.2015

2. novembrī Biznesa augstskolā Turība notika ekspremjera, pašreizējā Eiropas Komisijas priekšsēdētaja vietnieka eiro un sociālā dialoga jautājumos Valda Dombrovska vieslekcija „Eirozonas ekonomiskie izaicinājumi un nākotnes perspektīva”, kuras laikā Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks stāstīja par monetārās savienības izaicinājumiem, izvirzītajiem vidēja termiņa budžeta mērķiem, dalībvalstu pastiprināto makroekonomisko uzraudzību, Eiropas banku savienības izveidi jeb vienota uzraudzības mehānisma izveidi, kā arī Latvijas situāciju globālā kontekstā un Latvijas ekonomikas attīstības prognozēm.

Lasīt vairāk ...


EK: Eirozona kļūst stiprāka
22.10.2015

Eirozona patlaban ir krietni labākā stāvoklī, nekā pirms finanšu krīzes, taču atslābt nedrīkst un jāpārliecinās, ka arī turpmāk līdzīgas bedres nedraud, uzskata Eiropas Komisija (EK), kura nākusi klajā ar apjomīgu stratēģiju, ziņo Latvijas Radio.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis Francijā uzsver budžeta disciplīnu
25.09.2015

Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis ceturtdien tikās ar Francijas premjerministru Manuelu Vallu (Menuel Valls) un finanšu ministru Mišelu Sapēnu (Michel Sapin).

Lasīt vairāk ...


V.Dombrovskis: reformas dod rezultātus
22.09.2015

Pirmdien, 21.septembrī, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja eiro un sociāla dialoga jautājumos vietnieks Valdis Dombrovskis uzstājās prestižajā Humbolta Universitātē Berlīnē (Humboldt Universität zu Berlin) ar runu "Eiro un Eiropas nākotne". Šī ir viena no vecākajām Vācijas universitātēm, kur ar runām uzstājušies daudzi Eiropas redzamākie politiķi, tai skaitā Igaunijas Valsts prezidents Tomass Henriks Ilvess. V.Dombrovska runa Vācijā piesaistīja uzmanība arī ar to, ka tā tika teikta dienu pēc Grieķijas vēlēšanām.

Lasīt vairāk ...


Eiropas Komisija vienojas ar Grieķiju par trīs gadu finanšu palīdzības programmu
19.08.2015

Eiropas Komisija (EK) 19. augustā vēlu vakarā parakstīja saprašanās memorandu ar Grieķiju par jaunu finanšu palīdzības programmu. Eiropas stabilitātes mehānisms (ESM), ko izveidoja 2012. gadā pēc pasaules finanšu krīzes, turpmāko trīs gadu laikā aizdos Grieķijai līdz 86 miljardiem eiro ar nosacījumu, ka Grieķijas valdība ieviesīs reformas cīņai ar memorandā uzskaitītajām nopietnajām ekonomiskajām un sociālajām problēmām.

Lasīt vairāk ...


Dombrovskis mudina Latviju maksimāli izmantot ES fondus
30.07.2015

Redzot ekonomiskās izaugsmes bremzēšanos, Latvijai nepieciešams maksimāli izmantot Eiropas Savienības (ES) fondu jaunā plānošanas perioda sniegtās iespējas, intervijā aģentūrai LETA mudina Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos, savulaik viens no ilglaicīgākajiem Latvijas premjeriem Valdis Dombrovskis (V). Viņš atzīst, ka kopumā ES ekonomiskā izaugsme ir pārāk lēna, tāpēc EK piedāvās investīciju veicināšanas plānus, strukturālās reformas un fiskālo disciplīnu. Politiķis atzīmē, ka krīzes apstākļos nedrīkst kļūdieties ar politiskajiem lēmumiem, pretējā gadījumā var sanākt kā Grieķijā, kas ekonomikas izaugsmes vietā atgriezusies pie recesijas.

Lasīt vairāk ...


Grieķijai nepieciešamas reformas!
10.07.2015

Situācija Grieķijā arvien pasliktinās un pie tā vainojama kavēšanās ar reformām, BBC raidījumā "Hard Talk" atzina Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Eiro zonas stabilitāte netiek apšaubīta
06.07.2015

Situācija pēc Grieķijā notikušā referenduma, kurā vairākums dalībnieku nobalsoja pret starptautisko kreditoru priekšlikumiem, neapdraud eiro zonas stabilitāti, pirmdien paziņoja Eiropas Komisijas viceprezidents eiro un un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Eiro zona var pārdzīvot Grieķijas krīzes ietekmi
01.07.2015

Eiro zona var "pārdzīvot" Grieķijas parādsaistību krīzes ietekmi, jo pēdējo gadu laikā ir sperti soļi, lai to nostiprinātu, trešdien preses konferencē Briselē paziņoja Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Paldies Latvijas prezidentūras komandai!
30.06.2015

Latvijas prezidentūra kopumā ir bijusi veiksmīga. Latvijai ir izdevies ne tikai nodemonstrēt savu prasmi vadīt sarežģītus politiskus procesus, bet arī izmantot šo iespēju, lai iepazīstinātu ar Latviju, mūsu kultūru, vēsturi un tradīcijām.

Lasīt vairāk ...


Eiropas Latviešu kultūras svētku lielkoncerts Briselē pulcē tūkstošiem skatītāju
20.06.2015

Sestdien, 20. jūnijā, Briseles centrā, vairāku tūkstošu skatītāju klātbūtnē, izskanējis Eiropas Latviešu Dziesmu un deju svētku lielkoncerts, kas pulcējis vienkopus vairāk nekā 800 dejotāju, dziedātāju un folkloras dalībnieku no 15 Eiropas valstīm. Lielkoncerts notika Mont-des-Arts brīvdabas estrādē, kas atrodas pašā Briseles sirdī, tādā veidā atzīmējot Latvijas valsts pirmo prezidentūru Eiropas Savienībā.Klātienē visus svētku dalībniekus uzrunāja Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Valdis Dombrovskis un senatore, Tautas pārstāve Briseles galvaspilsētas parlamentā Brigite Grauvels.

Lasīt vairāk ...


Reformas nav iespējamas bez sociālo partneru iesaistes
31.03.2015

"Reformas nav iespējamas bez sociālo partneru iesaistes, šodien sociālo partneru forumā "Sociālā dialoga loma ekonomiskās izaugsmes un kvalitatīvu darbavietu nodrošināšanā" sacīja Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Demokrātiju nostiprina pilsoņu līdzdalība politiskajos procesos
03.03.2015

Lai veicinātu sabiedrības lomu lēmumu pieņemšanā, 2. un 3.martā Rīgā norisinājās līdz šim Latvijā plašākais nevalstiskā sektora, politikas veidotāju un lēmumu pieņēmēju, viedokļu līderu un ekspertu forums – „NVO Forums – Rīga 2015”! Pilsoniskajai sabiedrībai ir ļoti svarīgi, ka tās viedoklis tiek sadzirdēts visaugstākajā līmenī, tādēļ, foruma atklāšanā tika ielugts Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis.

Lasīt vairāk ...


Tikai turpinot reformas izaugsme ietekmēs jaunu darba vietu veidošanos
23.02.2015

"Tikai neatlaidīgs darbs turpinot reformas, īpaši sociālajā jomā, nodrošinās to, ka ekonomikas izaugsme izpaužas jaunu darbvietu izveidē un labākā un mērķētākā sociālajā politikā", pirmdien, 23.februārī, Saeimā uzrunājot kolēģus no visu Eiropas Savienības dalībvalstu parlamentiem uzsvēra Valdis Dombrovskis. Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros Saeimā pulcējušies ES dalībvalstu parlamentu nodarbinātības un sociālo lietu komisiju vadītāji.

Lasīt vairāk ...


<--  1 2 ...  --> 
Pēc datuma
2024 (5)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (1)   
 -- Februāris (2)   
2020 (1)   
 -- Marts (1)   
2019 (15)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Maijs (2)   
 -- Februāris (5)   
 -- Janvāris (1)   
2018 (13)   
 -- Novembris (1)   
 -- Septembris (1)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (2)   
 -- Jūnijs (1)   
 -- Maijs (1)   
 -- Marts (4)   
 -- Februāris (1)   
2017 (17)   
 -- Decembris (3)   
 -- Novembris (1)   
 -- Augusts (1)   
 -- Maijs (3)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (4)   
 -- Janvāris (3)   
2016 (34)   
 -- Decembris (2)   
 -- Novembris (4)   
 -- Oktobris (8)   
 -- Septembris (4)   
 -- Augusts (2)   
 -- Jūlijs (3)   
 -- Jūnijs (3)   
 -- Maijs (1)   
 -- Aprīlis (2)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (2)   
2015 (22)   
 -- Decembris (5)   
 -- Novembris (2)   
 -- Oktobris (1)   
 -- Septembris (2)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (4)   
 -- Jūnijs (2)   
 -- Marts (2)   
 -- Februāris (2)   
 -- Janvāris (1)   
2014 (57)   
 -- Novembris (3)   
 -- Oktobris (11)   
 -- Septembris (6)   
 -- Augusts (1)   
 -- Jūlijs (7)   
 -- Jūnijs (6)   
 -- Maijs (9)   
 -- Aprīlis (4)   
 -- Marts (1)   
 -- Februāris (3)   
 -- Janvāris (6)   


facebook.com/VDombrovskis/


 

 


Paldies visiem par atbalstu toreiz un tagad! Esmu pateicīgs par to, ka šobrīd Latvija ir man devusi iespēju veidot Eiropu, konkrēti – Eiropas ekonomisko un monetāro savienību, lai neviena krīze nevar izsist mums pamatu zem kājām.


Valdis Dombrovskis